Kush esht besart kallaku

Go down

Kush esht besart kallaku

Post by Admin on Fri May 06, 2016 3:13 pm

BEsart kallaku esht humoristi i qytetit te fushe-krujes qe sht ndjekur rreth shpiresis kosoves dhe maqedonisd

Admin
Admin

Posts : 3
Join date : 2016-05-05

View user profile http://fushe-kruje.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum